7 důvodů proč budete milovat E-book: Ochutnejte technické SEO

Digichef

Kluci z našeho SEO oddělení dali hlavy dohromady a sepsali to nejdůležitější o technickém SEO. A protože v Tastu rádi děláme věci jinak, rozhodli jsme se ho poskytnout úplně ZDARMA (ne, nechceme ani e-mail) a přispět tak troškou našeho know-how k budování SEO komunity. Přes 70 stránek je nabitých praktickými informacemi od průchodnosti webu, přes mobilní použitelnost, až po strukturovaná data. Nechybí příklady, obrázky, ukázky z praxe nebo odkazy na další cenné zdroje. A já vás tady nebudu zdržovat zbytečným nicneříkajícím vychvalováním, prostě si přečtěte pádné důvody, proč byste si náš e-book o technickém SEO měli stáhnout a proč nebudete litovat.

image

1) UNIKÁTNOST

Podobně ucelený zdroj základních informací o technickém SEO v češtině nenajdete.

2) ODBORNOST

Pro oponenturu jsme si vybrali toho nejpovolanějšího – odborníka na SEO vzatého, Pavla Ungra. A kdo se v SEO alespoň trošku pohybuje, ví, že přes Pavla by jen tak něco neprošlo.

3) ÚSPĚCH

Za první týden jsme zaznamenali už více než 1000 stažení. A u nás v Taste je nás přitom jen 60! :)

4) OCENĚNÍ KOMUNITY

E-book vzbudil zájem uznávaných odborníků (a padala slova jako aktuální, fakt dobře udělaný, brilantní) a to je vždy ta nejlepší vizitka:

image

image

image

A je toho mnohem víc, děkujeme všem za podporu a sdílení :)

5) UNIVERZÁLNOST

Bude se vám hodit, ať jste začátečník nebo pokročilý, majitel eshopu nebo SEO specialista, zkrátka každý si v něm najde to, co potřebuje.

6) AKTUÁLNOST

Dbali jsme na to, aby jednotlivé kapitoly obsahovaly opravdu ty nejaktuálnější informace.

7) DOSTUPNOST

Stažení je úplně ZDARMA. Nebudeme po vás chtít ani registraci, ani emailovou adresu. Jdeme vám a GPPR naproti.

Na závěr snad už jen to nejdůležitější, magické tlačítko:


       STÁHNOUT E-BOOK: OCHUTNEJTE TECHNICKÉ SEO


Kdyby vám to však nestačilo, přečtěte si, co si o technickém SEO a e-booku myslí Pavel Ungr:

"Porozumět on-page a technickému SEO je velice dobrý základ pro každého, kdo chce uspět v přirozeném hledání. Můžete zajít na školení, nebo sledovat stovky kvalitních zdrojů na internetu, převážně v angličtině. A nebo si vybrat nějaký e-book. V angličtině jich jsou spousty, v češtině ale pomálu. I proto je tento e-book cenným příspěvek pro českou SEO komunitu. Může to být váš startovní můstek do SEO světa."

Ochutnejte technické SEO!

 • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0

23. května 2018