Taste se rozrůstá, seznamte se s novými tvářemi

Digichef

Když jsem před třemi lety nastoupil, bylo nás 23. Dneska má naše tastí banda 75 lidí. A několik posledních nováčků u nás (nikoli na trhu), bych vám rád představil prostřednictvím krátkých medailonků.

František Rajtmajer

Taste Medio se rozrostlo o dalšího seniorního člověka. Máme radost, že se Františkovi, našemu novému webovému analytikovi, se u nás líbí. Hned první den ho překvapila uvolněná atmosféra a lidé, kteří opravdu rozumí své práci. Kromě dat je to také vášnivý domácí pivovarník.

image

František Rajtmajer

Datový analytik se specializací na vaření piva. Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?

Přezdívka: František

Pozice: Analytics specialist | Taste Medio

Domácí mazlíček: Pivovárek

Kazma, nebo Mareš a proč: Mareš, je serióznější.

Barbora Olexová

Pokud chcete „vaši pravidelnou dávku emocí“, přijměte Baru. Nechte si někdy vyprávět, odkud k nám přišla, stojí to za to. Její příběh se možná protnul i s tím vaším. Když jste zavolali z dovolené, že vám ukradli auto. Když jste si zlámali nohy. Nebo když se ztratil váš pes. Právě v těchto situacích se vám mohl na druhém konci linky ozvat zvonivý hlas naší Baru. Sama dodává: „Nadávky, slzy, vděk, tisíce emocí v jednom dni, ale i tak to za mě byla práce k nezaplacení, ve které jsem se mnoho naučila.“

image

Barbora Olexová

Miluje toulky přírodou, vaření, zpěv, malování. Úplná holka na vdávání, co říkáte? Pokud si ji ale nechcete rozezlít, rozhodně jí neříkejte ‚‚Báro‘‘. To mi napsala s hashtagem #neříkejmitaknebotězabiju. OK, Báro.

Pozice: Employer Branding Manager | Taste

Domácí mazlíček: Sem tam nějaký pavouk v rohu.

Kazma, nebo Mareš: Kazma, je to boreeec.

Daniel Krýsl

Daniel posílil řady tastího PA oddělení. Většina lidí mu říká ‚‚Dando‘‘. Tento vášnivý hokejista (a nyní už hrdá opora HC Taste) má kocoura Béďu, který je jeho nejvěrnějším přítelem. Mezi jeho další fanoušky patří Korra, pes, jehož jméno najdete i na mezinárodních psích soutěžích.

image

Daniel Krýsl

Kazma, nebo Mareš: Nejsem nijak zaujatý vůči Marešovi, ale více sympatií má u mě Kazma. Baví mě jeho tvorba, i když si o tom myslím své, ale jsem přesvědčený, že ta divadla, která vyrábí, jsou za dobrým účelem. Což cením!

Oblíbené prostředí: Příroda, hory, lesy, výhledy. Vlastně na všem se snažím najít něco, co se mi zalíbí (kromě narvaného MHDčka, tam jsem zatím nic nenašel). Jinak miluju správný kolektiv, kde se cítím mezi svými, pak už je mi celkem fuk, kde se člověk nachází.

Veronika Svátková

Za fotkami všech zde zmiňovaných nových tváří stojí naše nová grafická hvězda Verča. Její láskou je kromě grafického designu fenka Annie, kříženec jezevčíka a kokra. Sama se ve zkratce představuje jako jedináček, art lover, ilustrátor, gamer, asociál. A my ji takovou máme rádi!

image

Veronika Svátková

Přezdívka: Žádná

Pozice: Graphic Designer | Taste Digistory

Domácí mazlíček: Kříženec jezevčíka a kokra Annie <3

Kazma, nebo Mareš: LOL, asi Mareš. Tohle Kazma moc nevychytal. Postavil kampaň na Marešovi, kterej za to nedostal ani korunu. Celkově ty teorie okolo dost zavání, což moc nepřispívá důvěryhodnosti, že kampaň 1/10 byla promyšlená předem. o.O

Tomáš Nosek

Tomův příběh zní jako taková agenturní pohádka. Začalo to stáží a o pár týdnů později už se stal nepostradatelnou posilou SEO oddělení. Mrkněte na jeho článek, kde vám o stáži povyprávěl. Tomáš do Tastu dokonale zapadl. Má zápal, vědomosti, je pracovitý a hýří optimismem. A takové lidi máme nejradši!

image

Tomáš Nosek

Přezdívka: Kdysi mi říkali Ťak. V kanceláři to nahradil StereoTomek (díky, Richarde).

Pozice: SEO specialista | Taste Medio

Domácí mazlíček: Kočka Messie a papoušek Filip

Lukáš Bauer

S Lukášem se chcete seznámit, věřte mi. V podstatě veškeré jeho odpovědi na moje otázky se vymykaly všemu, co jsem doposud poznal. Přišel k nám po cestovatelské pauze, kdy sám cestoval po světě a doslova nakukoval pod pokličky místních. Dnes totiž dokáže uvařit téměř vše, co kdy v zahraničí ochutnal. Nejradši tráví čas v kuchyni či klubu, kde jej můžete najít za djským pultem. Jako domácího mazlíčka označil sukulent Ferdu.

image

Lukáš Bauer

Přezdívka: N/A

Pozice: Stratég | Taste Digistory

Kazma, nebo Mareš: N/A.

Zjistěte, kdo s námi nově peče!

  • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

30. listopadu 2018