Závislost jménem Bellboy

Digichef

Ve chvíli, kdy projektové oddělení naší společnosti dokončovalo jeden z posledních projektů – Facebook flash hru pro společnost OREA Hotels s názvem Bellboy, byla už hra náležitě otestována kolegy z ostatních oddělení i samotnými vývojáři. Tak výrazná ochota k účasti na uživatelském testování se u nás do té doby nikdy neprojevila! Až neuvěřitelná potřeba vyzkoušet všechny možnosti aplikace přecházela u některých jedinců postupem času v nebezpečně silnou závislost, která se začala výrazně promítat do produktivity práce.

U některých jedinců se objevovaly dosud nepoznané agresivní projevy a maniodepresivní chování při pokusech je z testování vyloučit, odpojení obrazovky od elektrické energie se tak ukázalo jako jediný způsob, jak je vrátit zpátky do reality. Nejsilnější jedinci, kteří odolali neúprosnému odpojování, se naopak začali shlukovat do skupinek a snažili se společně rozluštit algoritmus, který by jim při dalších pokusech zajistil zisk většího počtu bodů. Celé testování bylo po několika hodinách ukončeno, aby se zabránilo totálnímu vyčerpání jeho účastníků. U všech zúčastněných se po několika minutách dostaly veškeré životní funkce do normálu a produktivita práce se dostala na původní vysokou úroveň. Aplikace je nyní umístěna na adrese: http://apps.facebook.com/oreagame/.

image

OREA HOTELS - Bellboy

Hraní pouze na vlastní nebezpečí!

 • Celkový průměr hodnocení: 4.5 z 5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5

20. září 2010

K článku již nelze přidávat další komentáře.

 1. Dusan | 1. října 2010

  Na tuto hru som narazil, skutocne sa na nej da vypestovat maniodepresivne spravanie :) Nie je uplne najlahsia, aj ked po nejakej tej hodinke treningu som uz dosahoval slusne vysledky.

  Inac pekne napisane :)