Párty u Maleych - soutěž v míchání drinků

Digichef

Úterní večer a následující volná středa pro nás byly skvělou příležitostí k uspořádání další ze sunních akcí – párty u Maleych. Ta byla spojená s promítáním fotek z dovolených, soutěží v míchání drinků a v neposlední řadě také s brainstormingem na téma nového sunního webu. Níže si můžete v krátkosti přečíst, jak to u Maleych vypadalo.

Začátek párty se nesl ve znamení pracovních povinností. Z moravského teambuildingu nám zůstal jeden rest, který bylo potřeba splnit – diskuze o novém sunním webu. Ne že by se do toho všem zvlášť chtělo, nakonec se však rozjela slušná debata, ze které vzešlo velké množství cenných podnětů.

 

Jakmile bylo povinnosti učiněno za dost, přišel čas zábavy! Jednotlivé skupiny se střídaly za barem, míchaly jako o život a posílaly ostatním účastníkům drinky všech možných barev a zdánlivě nesmíchatelných ingrediencí.

image

Ačkoli se původně jednalo o soutěž, vítěz nebyl určen. Všechny drinky chutnaly výborně a schopnost objektivně hodnotit jejich kvalitu s každým dalším brala za své.

image

Nedílnou součástí párty bylo promítání fotek z letních dovolených. Těch se nesešlo mnoho, prezentace se však všichni zhostili s grácií. Při pohledu z okna na tmavé, deštěm zalévané ulice působily prosluněné fotky ze Zimbabwe, USA a dalších zemí značně provokativně!

image

Oficiální ukončení párty, naplánované na půlnoc, se o pár hodin posunulo. Vzhledem k volné středě to však nikomu nedělalo problém a tradiční párty u Maleych se i tentokrát vydařila na výbornou.

 • Celkový průměr hodnocení: 4.5 z 5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5
 • 4.5

19. listopadu 2010

K článku již nelze přidávat další komentáře.

 1. Ondra | 17. ledna 2011

  Stejně si myslím, že náš drink byl nejlepší :-)
  Ale byla to skvělá akce se skvělým pitím. No a třeba taková brčka z mrkve jsou nezapomenutelná :-)