Hashtag teambuilding, hashtag topíček

Digichef

Když si na mapě odměříte 20 centimentrů od Prahy směrem ke Slovensku, dostanete se prstem až do Beskyd. Do místa, kde je tolik zeleně, kolik je hipsterů v Apple Storu. A do místa, kde se "frgál" v běžné mluvě vyskytuje stejně často jako "swag" na gymnáziích.

Schedule v sunním stylu

Plánovaný odjezd: 8.30h

Skutečný odjezd: 15.00h

Počet posádek: 5

Cestovní horečka: level 800

Po 270 minutách (aka 4,5 hodinách) jízdy dorážíme na místo a předháníme se v tom, kdo si procítěněji hekne. Velké Karlovice jsou jednoduše oázou klidu a potřeba splynutí s přírodou se dostavuje stejně intenzivně jako potřeba první vysokohorské opičky. Okamžitě se pomocí primitivních nástrojů vydáváme na lov buřtů a Šeplé se ujímá narážení bečky (if you know what i mean).

image

Naše dočasná valašská dača

Šlapeme s Ráďou

Čtyři hodiny vydatného spánku jsou tak akorát, kolik potřebujete k výšlapu na Radhošť. Pěšky. Po svých. Lehkou chůzí. V tento moment začínají povolené kancelářské zadky zažívat středověk. Jo, všechno je tady do kopce. Na konci ale čeká odměna v podobě checku na Foursquaru a shootingu s Radegastem. Socha Radegasta byla toho dne nejsdílenějším obsahem na Instagramu.

image

#radegast #radhost #beskydy #nofilter #zuzankocotopivo

Poslední věta před smrtí: Vsaď se, že to sjedu první

Jeden z nejsilnějších momentů štěstí nastal ve chvíli, kdy nám bylo dovoleno osedlat nabušené choppery (čti koloběžky) a ten kopec dolů sjet. Radost ale záhy vystřídal adrenalin z boje o holý život. Věděli jste, že ovládnout těch 430 koní pouhými řídítky neni vůbec snadný? Zvlášť při vědomí, že jediné, co vás chrání, je helmička z kindervajíčka. V ten moment začínáte litovat, že jste si nepřiplatili za úrazové pojištění a že jste nestihli poslat svojí mámě SMSku se slovy, jak jí máte rádi. Chválabohu, celý náš tým má čistou karmu (tak určitě) a dolů jsme dorazili všichni celí. Sunitku offline nikdo vidět nechtěl.

image

Wheeeeeeeee!

Bojovka

Na večer nám Sany naplánovala zřejmě nejtěžší hru v historii lidstva, která vyžadovala pouze znalosti z historie, fyziky, chemie, biochemie, matematiky, statistiky, genového inženýrství a k tomu všemu vyžadovala sparťanský vytrvalostní a bojový trénink. (Ne, vůbec jsem nebyla v týmu, který skončil na posledním místě.)

image

Jurrien pěstuje slunečnice. Christiaan kouří Marlboro.

Frgály a prasátko

Na sobotní snídani zařídila Zuza s Peťou… počkej si… frgály!!! Makový, hruškový, tvarohový, borůvkový - všechny tam byly. Valašský svatý grál se před námi zhmotnil v té nejsladší podobě. Po lehké fitness snídani se přesouváme na Malý Javorník, který je 1021 m n. m. a kde se střetávají dvě exotické kultury. Česká a slovenská. Foursquaristi učiní poslední check a vypínají na hranicích data. Fanoušci lehké středomořské kuchyně mají ve zdejších končinách smůlu (divný). K večeři se podává grilované sele s křenem a domácí čalamádou.

image

Valaši.

Domů? Neeee!

V Beskydech jsme prožili 3 krásné dny (celou dobu svítilo, heč!), odvezli si nezapomenutelné zážitky (jako třeba když se Džejkejovi nepovedlo salto na trampolíně) a vrátili se stmeleni i s novými členy týmu. Kde si to dáme příště? To ještě neni jistý. Ale přijmeme vaše tipy :).

Teambuilding může být pěkná otrava... Když ho neděláte se sunníma lidma.

  • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

15. května 2014