Vánoční večírek 2010

Digichef

Poslední pracovní den před vánočními svátky se celý Sun vrátil o půl století zpět. Nahodili jsme kostýmy ze šedesátých let, zabalili dárky a vyrazili si užít poslední společné chvíle v roce 2010.

Začátek vánočního večírku byl sice naplánován na sedmou hodinu večerní, neoficiálně ho však odstartoval už příjezd našich slovenských kolegů v odpoledních hodinách. Přeci jen jsme se všichni pohromadě viděli poprvé od podzimního teambuildingu, takže bylo o čem diskutovat. Na řadu přišlo také rozdávání dárků. V kanceláři se jich sešla slušná hromádka, která nás sváděla už od rána.

image

Pak už nám nic nebránilo pokračovat na „oficiální“ část vánočního večírku – na večeři do grill baru Ultramarin. Cesta metrem v šedesátkových kostýmech byla opravdu výživná, ne všichni cestující sdíleli náš smysl pro módu a vytříbený humor. V grill baru už na nás čekala zarezervovaná místa přímo u baru, což byla, jak se později ukázalo, obrovská výhoda, která nám ušetřila spoustu drahocenného času při shánění drinků.

image

image

Jedlo se, pilo, sem tam i tancovalo, o zábavu rozhodně nebyla nouze! Není divu, že nás z baru dostala ven až obsluha, když vyhlásila poslední objednávky. Pro většinu sunních lidí tím vánoční večírek skončil, někteří se s tím však nesmířili a vyrazili prozkoumat další podniky. Po nekonečném rozhodování jsme skončili v klubu Vagon, který, ačkoli byl všední den 2 hodiny ráno, slušně žil. Dobré pivo a volný fotbálek nás dokázaly zabavit až do rána a stejně jako z Ultramarinu, i z Vagonu nás vyhání až zavíračka. Zanedlouho svítá, takže se rozjíždíme do svých domovů, unavení, ale nadmíru spokojení. Tenhle večírek se opravdu povedl!

 

image

 • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0

4. ledna 2011

K článku již nelze přidávat další komentáře.

 1. Ondra | 4. ledna 2011

  Jo, jo, bylo to dobré. Skvělá atmosféra, skvělé jídlo a skvělí lidé!
  Ještě jednou prosím :-)