Bowling Radava - první suní středa v měsíci lednu 2011

Digichef

První středu roku 2011 jsme vyrazili předvést své sportovní nadání na bowling. V bowlingovém centru Radava na pražské Letné jsme měli na dvě hodiny zamluvené čtyři dráhy, což byl vzhledem k účasti téměř celého Sunu ideální počet. Navíc nám to umožnilo rozdělit se na týmy a snažit se vysokým skóre potupit ostatní.

image

Stát se terčem posměchu nechtěl nikdo, obzvlášť první hru se proto všichni snažili vydat ze sebe to nejlepší. Jakmile nám však obsluha (která byla mimochodem tak nepříjemná, jak jen obsluha může být) začala nosit na stůl objednané pokrmy, už to nebylo tak slavné. S narůstající spotřebou jídla klesalo skóre, ono s prsty umaštěnými od kuřecích stehýnek se nehází zrovna nejlépe.

image

image

Slečně za barem na náladě moc nepřidalo, když jí jedna z našich kolegyň vrátila objednaný Caesar salát. Ne že bychom chtěli zbytečně dělat potíže, ale salát vyrobený zhruba ze 70 procent z jakéhosi parmezánového dressingu a z 0 procent z ingrediencí potřebných k výrobě Caesar salátu? Děkujeme, nechceme. Jídlo ale (výjimečně) nebylo hlavním důvodem naší návštěvy. Přišli jsme si v první řadě zahrát bowling! Pro kvalitní hru je Radava ideálním místem – při příchodu jsme dostali padnoucí bowlingovou obuv, všechno bylo čisté, zkrátka ideální zázemí. Rozdělení sunních lidí na čtyři týmy vypadalo zprvu jako výzva k boji o nějakou lákavou cenu, o nic se však nakonec nehrálo a jedinou odměnou pro vítěze tak byla báječná příležitost zasmát se na účet ostatních.

image

Dvě hodiny hraní nám úplně stačily, přeci jen jsme zvyklí celé dny sedět u počítače. Přehnaná fyzická aktivita by nám ještě mohla způsobit šok. Nebyli bychom to ale my, kdybychom si po hře ještě chvilku neposeděli u dobrého drinku. Následující den jsme museli být všichni připraveni naplno pracovat, takže se nic velkého nekonalo. I tak byl bowling skvělým zpestřením prvního pracovního týdne v novém roce.

image

image

 • Celkový průměr hodnocení: 2.14 z 5
 • 2.14
 • 2.14
 • 2.14
 • 2.14
 • 2.14

12. ledna 2011

K článku již nelze přidávat další komentáře.

 1. JaroslavUrban | 17. ledna 2011

  Zdá se, že tam u Vás máte príma partu lidí...
  Nepotřebujete náhodou nové lidi? ;-)

 2. MoMo | 10. února 2011

  Hmmm... zajímavé, ale radši mám vaše odborné články