Nadšení z #mktfest zatím nevyprchalo, příště jedeme zas

Digichef

Jindřich Fáborský se letos se svým týmem vytáhl! Nabitý program přilákal minulý víkend do brněnského Janáčkova divadla opravdu “kdekoho”. A ti, co tam nebyli, jistě zaznamenali smršť pojmů a dojmů minimálně na Twitteru.

Tolik práce a za víkend je pryč. Teď je tedy otázka, jaký bude příští rok?

image

#mktfest 2014

Pátek plný workshopů a networking ve Stopkově pivnici

Workshopy kam se podíváté. Páteční program si užívali účastníci po menších skupinkách. Ale večer! Stopkova pivnice se naplnila účastníky letošního ročníku festivalu a všichni tak oficiálně zapili jeho start.

image

Zahajovací párty ve Stopkově pivnici

A jediná nevýhoda Brna? Zavírají strašně brzo!

Sobotního hvězdou programu byl Avinash Kaushik

Vstávat po vydařeném večírku je vždy náročné a s přibývajícími roky člověk cítí každý lok. Někdo ranní přednášky vzdal, někdo statečně dorazil a probouzel se během počátečního programu. Pak to ale přišlo.

image

Není nad dobrou kávu

Před obědem se dostal na pódium Avinash a dvě hodiny s ním utekly jako voda. Ať už jste PPC specialisté, SEO odborníci, nebo děláte social, dokázal zaujmout. To, jak prezentova,l v kombinaci se samotným obsahem přednášky, nás prostě dostalo. Oficiální závěr, který jsme si odnesli – i velcí hráči českého internetu dělají chyby. Překlad – Avinash si totálně povodil český internet.

image

Avinash Kaushik

Nejen Avinash, ale i ostatní přednášky byly zajímavé, někdy samozřejmě více, někdy méně. Na závěr programu v Janáčkově divadle byla cítit únava, ale jelo se dál. Tentokrát se účastníci přesunuli na Flédu.

image

Párty na Flédě

Párty na Flédě

Sobotní vydatný program končil na Flédě. Nicméně ještě před začátkem bylo nutné se pořádně posilnit.

image

Když do Brna, tak na kebab

Line-up na hlavním pódiu v klubu (Tata Bojs, Kate Boy, Mike King) doplňovali DJs. Starobrno teklo proudem a lidé se bavili až do ranních hodin.

image

Párty rulez

Konverzace během koncertů občas trochu „vázla“, ale po celodenním příjmu informací a hudbě kolem to, věřím, nikomu nevadilo.

Jedeme dál, i v neděli

Jestli sobotní ráno bylo náročné, pak o tom nedělním ani nemluvíme. Připadali jsme si stejně jako Pavel Pajkrt, který na svém Twitteru napsal: „V 5 v baru a 9 na přednášce. #mktfest je jako studium na VŠ.“ Záchrannou bylo jídlo všude, kam jste se mihli, káva a další pochoutky.

image

Snídaně na posilněnou

Vedle jednotlivých přednášek nás v odpoledním bloku neminuly ani pětiminutové případovky. Rozdělily standardní program a dali prostor pro zajímavé projekty, stručně pojaté. V nejvyšším patře byly po celou akci rozmístěné stánky partnerů, u kterých jste se mohli zastavit třeba na popcorn. Do divadla trochu nepatřičné, ale proč ne.

image

Párty u partnerských stánků

Vrcholem nedělní přednáškové session bylo vystoupení Filipa Podstavce, který svou přednáškou vzbudil obdivnou vlnu mezi účastníky i na sociálních sítích. Navíc šlo o první standing ovation na festivalu. A i když jste nevěděli, o čem Filip přesně mluví, prostě vás to bavilo! Nicméně i ranní přednáška Jana Řezáče vzbudila velmi pozitivní reakce účastníků.

image

Účastníci na #mktfest

Závěrečná děkovačka

Skvělá organizace, zajímaví přednášející, perfektní jídlo, příjemný vedlejší program připravený ve spolupráci s partnery.

Kdo během prezentací spal, nebo ho jen prostě zajímá, co vše na #mktfest zaznělo, slajdy jsou k dispozici na slidesharu. A nebo se můžete začíst do festivalových novin.

image

Příští rok jedeme zas!

A zbývá nám jen dodat, že příště jedeme zas!

PS. Nechcete vědět, jak jsme vypadali v neděli. Tohle je totiž cesta směr Brno.

image

Už tam budeeeeem!

 • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0

6. listopadu 2014

K článku již nelze přidávat další komentáře.

 1. Johan | 6. listopadu 2014

  Perfektní komiks. Chybí už jen bubliny s textem. Ale Matýsek na konci... To je pecka!

 2. Duben | 6. listopadu 2014

  Hezké, taky už jsem to konečně sepsal. http://duben.org/propagace-webu/marketing-festival-tridenni-party-kde-se-bavite-a-dostavate-neskutecne-hodnotne-informace-zaroven, jinak já cestou z Brna nespal, protože jsem měl rozkoukaný film, ale spánkový deficit jsem pak doháněl několik dnů :)

 3. Bětka Málková | 7. listopadu 2014

  To nejlepší na závěr, Johane :-)

 4. Bětka Málková | 7. listopadu 2014

  Pěkně jste se rozepsal, Stanislave. U nás to bylo podobné. Někteří z nás si stihli vybalit třeba až ve středu :-)