S Carousel Ads můžete brzy i na Instagramu vyprávět svůj příběh

Digichef

IG stále dokáže překvapit. Není to totiž tak dávno, kdy přišel s reklamami a nyní už se na nás valí další novinka - Carousel Ads. Ty se opravdu osvědčily na FB, protože firmy se díky nim naučily vyprávět své příběhy.

Nahrát bude možné až čtyři fotografie. Mimo Carousel Ads bude na Instagramu také flexibilnější cílení a širší možnosti call-to-action buttonků i přizpůsobení externích odkazů. Instagram se s tím prostě nepáře a v poslední době do toho šlape, co to jde.

Firmy nebo celebrity si dokázaly na Instagramu poradit i bez Carousel Ads, jak ukazuje velmi povedený počin od BMW @i3electricfeel nebo modelka Candice Swanepoel.

image

Zdroj: instagram.com/i3electricfeel

image

Zdroj: instagram.com/angelcandices

A které profily zasledovat tentokrát?

1. Když spojíte lásku k cestování se svou osudovou ženou, vzniknou nádherné fotky. Fotograf Murad Osmann a jeho manželka Nataly Osmann už se léta fotí na různých místech světa a přidávají fotky s hashtagem #followmeto. Mrkněte se! Mimochodem, tento pár měl letos krásnou pompézní svatbu, ze které samozřejmě najdete fotky na jejich společném profilu @Followmetraveller.

image

Zdroj: instagram.com/muradosmann

2. Milujete vaření? IG profil přímo k nakousnutí je @Thefeedfeed a kromě toho, že se můžete jídlem pokochat, můžete si ho i uvařit, protože součástí každé fotky je i recept!

image

Zdroj: instagram.com/thefeedfeed

3. Barvy sem, barvy tam. To vás napadne při prohlížení Instagramu kreativní absolventky z Harvardu Marjorie Lacombe alias @Creativekipi.

image

Zdroj: instagram.com/creativekipi

4. Když Rafaela opustila ve třiceti letech manželka a z jejich domu odnesla naprosto vše kromě bulteriéra Jimmyho, zrodila se v hlavně Rafaela myšlenka. Našel inspiraci v prázdných bílých stěnách a ve svém nejlepším příteli Jimmym a začal ho fotografovat. Na výsledky jeho práce se můžete podívat na jeho Instagramu @Rafaelmantesso.

image

Zdroj: instagram.com/rafaelmantesso

5. Sexy fotky v plavkách, šatech s výstřihem, v krátkém tričku. U studentek dobrý. Ale co když se takhle obleče stařenka? Pro Baddie Winkle je věk jenom číslo a užívá si jako dvacítka. Díky své bezprostřednosti má na IG okolo 1,7 milionu sledujících.

image

Zdroj: instagram.com/baddiewinkle

Nový reklamní formát a spousta inspirace, co na IG follownout!

  • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

3. listopadu 2015