Sweet chilli Šumava: teambulding, co má moc

Digichef

Znáte to. Jedete na tébéčko, vezme vám to skoro dva pracovní dny a pak už jste v takovém záklonu, že skoro ležíte. A to se stalo i mně. Nicméně report z našeho zářijového výletu je konečně tady!

Už samotná cesta naznačovala, že posádka je v dobrém rozmaru, což pocítila především výstavka pomníků kdesi mezi Prahou a Železnou Rudou.

image

Nekonvenční kapela The Vandals na turné.

První večer se po úvodní hře známé jako Time’s Up celkem nečekaně zvrhnul na ples příšer, načež se první polovina programu dne následujícího musela odsunout na neurčito.

image

Povšimněte si vlevo dole Gučiho lascivního výrazu při Čepího pantomimě.

image

Holkám hodil někdo něco do pití.

To první, co v kocovině nepochopíš, je metloš se selfie stickem na hradu Rabí, pak Síma, která zrudne při číšníkově dotazu na předkrm v Hospůdce U Štěpána, obří burger, který nemáš šanci nikdy sníst, a nakonec Zuzanky vyobrazení římského diktátora Julia Caesara.

image

Víkend se vyvíjí vskutku znamenitě.

Abyste neřekli, že umíme jenom pít, připravila pro nás Sanča soutěž, ve které jsme s kolegy uplatnili všechen přípravou na olympiádu nabytý skill v gymnastice a ve které jsme využili veškeré vědomosti z celoživotního sledování AZ kvízu.

image

Prázdné hlavy zkřivené v přemýšlivě bolestné grimase.

Když třetí den nevolnost ustoupila, vrhli jsme se na masivní trek, ale protože je důležitý hlavně nepřepálit start, na Špičák jsme se nechali pochopitelně vyvézt lanovkou.

image

Na lanovku chce každej!

image

Pája se cítila na rozhledně trochu nejistě. Zato Síma se na vrcholu našla.

image

Úplně high.

Pak už jsme jenom chodili. Vesměs tam a zpátky. Když se totiž chcete podívat k Černému jezeru, nejde to jinak. Jestli vám můžu poradit, NIKDY TAM NECHOĎTE, to převýšení je donebevolající. Ne, kecám, ta kochačka za to stojí.

image

Tady ještě nevěděli, že budou muset jít zpátky kopec uplně nesmyslnej!

image

Takhle spokojeně vypadali, když ten kopec zpátky vyšlápli.

Poslední večer jsme strávili jako nezvaní hosté na místní svatbě. Ale to se těžko vysvětluje, mrkněte do alba na našem Facebooku.

Baví vás naše tébéčka a nemůžete se jich nabažit, nebo vám přijdou ukrutně nudná a chcete se sebetrýznit čtením o nich? Můžete si je neustále připomínat.

S láskou, vaše Sunítka

image

Partička jak víno.

Čtyřdenní nonstop párty v sunním stylu!

  • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

13. listopadu 2015