#SunCity na Marketing Festivalu 2016!

Digichef

Je tu podzim, takže to znamená co? Ano, zbarvené listí. Dál? Ano, tma a šero. Dál? Dobře, dobře, prozradím vám to. Opět se chystáme na Marketing festival! Pojďme si projít, co za velká jména a program nás tam čeká. Samozřejmě největší peckou je #SunCity, ale postupně.

Dá se to shrnout nadpisem programu, který rozhodně dokáže překvapit. Ve dne workshopy, v noci párty. Přednášky jdou napříč online marketingem a nabídnou to nejlepší ze světa. Samozřejmě se dozvíme něco o PPC od lidí jako je Jim Banks (no jó, dvacet let v oboru, je dvacet let v oboru), za SEO to bude třeba Marcus Tober (SEO asi není mrtvý, když ho dělá klientům jako je eBay nebo Airbnb), ale čím dál tím více jdou do popředí data. O nich se rozpovídá Lukas Vermeer nebo Lucie Šperková. Bude i panelová diskuze a tak. Zkrátka mrkni na program.

image

Ano, tohle všechno máme pro každého z vás.

Ano, mnoho agentur a dalších subjektů si na takových akcích staví stánky. My jsme ale řekli Stánky v ČR nechceme a postavili rovnou celé město. V našem #SunCity toho najdete mraky. Nepřehlédnete našeho býka. Tahle atrakce, na které vás svezeme, láme hranice možného. Najdete odvahu vyzkoušet si jízdu? Protože kdo udělá nejlepší čas, čeká ho kromě dobrot a vynikající whisky taky víkendový pobyt na ranči s wellness nebo zoo. Nabídneme realitu divokého západu. Šňupací tabák, žvýkací tabák nebo doutník kvality #TakSuperZeSiZTohoSedneteNaZadek.

image

Chceš vyhrát? Je to jednoduché. Stav se!

Kdyby na vás padla únava, nezoufejte, máme pro vás řešení. Tím jsou naše energeťáky. A po party menší ranní nevolnost ve vaší ústní dutině? Řešením je #SunCity a naše žvýkačky. Umíme ale večírky i načnout. Takže se stavte na panáka whisky. V neposlední řadě u nás najdete specialisty na SEO, strategie, PPC nebo sociální média. Všechno, co v onlinu potřebujete. Nastartujeme váš byznys nebo vám třeba nabídneme práci. Takže #PoznejSun a přijďte si vzít jako správní Češi všechno, co zadarmo nabízíme.

image

Hlavně to mít všechno na houni. Klid, je umělá.

Vloni to byla taky pecka. Tady psal Čepí o atmosféře #MKTfest2015, tady psala Verča o novinkách v PPC nebo tady Matěj o tom, co si za SEO odnesl z #MKTfest kromě kocoviny. SEO je mrtvý asi jako jútubeři. I letos samozřejmě o všem napíšeme. Minimálně dalších 6 důvodů, proč se těšit, najdete na blogu našeho Čepího.

Jo a ještě jedna věc, máme upoutávku. Natáčení bylo pot, krev a slzy, ale nakonec se to narodilo. Najdete to na našem Facebooku. Tak lajkujte, šérujte a tak. Klasika.

Lukin fórvrt.

image

Vidíš to nadšení z toho, kolik nás jede? Úplně to cítím ve vzduchu!

Bublina: Pokud chcete poznat toho vola, co to sepsal, přijďte do #SunCity

  • Celkový průměr hodnocení: 5.0 z 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

20. října 2016